wtorek, 7 stycznia 2014

Coś o blogu

Cześć wszystkim :)
Na tym blogu będę dodawać moje spostrzeżenia  które sama tworzę i recenzję kosmetyków jakie miałam okazje użyć. Będę też dodawała kilka faktów z mojego życia ... co mnie zaciekawiło ale też jak troszeczkę wygląda moje życie spokojnie nie będzie ich dużo nie zanudzicie się :) Jestem początkującą blogerką, wiec z góry przepraszam jak popełnię jakiś błąd w końcu każdemu może się zdarzyć. Jenak liczę w wasze zaangażowanie w życie bloga czyli komentarze lub jakieś podpowiedzi o postach jakie chcecie widzieć na moim blogu. Dziękuję i zapraszam do oglądania.
;

Cos o mnie

WITAM
Dzisiaj  jest--- 07.01.2014 rok.
Stawiam pierwsze  kroki jako blogierka .Mam 48 lat.Mieszkam od 4 lat w Szczecinie